2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Hírek

Kiállítás, hajrágólok, döntetlen - nem bírt egymással a Vidi és a DVTK
2020. Március 15. 08:22, vasárnap | Sport

Az utolsó húsz percben emberhátrányban játszott a MOL Fehérvár, mégis vezetést szerzett a 88. percben.

Parádés fordítás, remek győzelem - 4-1-re verte a Vidi Puskás Akadémiát
2020. Március 08. 08:33, vasárnap | Sport

Az első félidőben hátrányba került, majd a szünet után remekelt a MOL Fehérvár a labdarúgó NBI 24. fordulójában.

A hajrában kapott gólok miatt nehéz helyzetbe került a Vidi a Magyar Kupában
2020. Március 05. 08:00, csütörtök | Sport

A bajnokságban kiesőjelölt Zalaegerszeg ellen játszott a Magyar Kupában a négy közé jutásért a MOL Fehérvár.

Petrjak mesterhármasával ütötte ki a Vidi az emberhátrányba kerülő Zalaegerszeget
2020. Február 23. 09:32, vasárnap | Sport

A győzelemhez persze Stopira korai gólja is kellett, a második félidő elején tíz főre fogyatkozó ZTE nem bírta a nyomást. Ivan Petrjak tizenkét perc leforgása alatt triplázott.

Alighanem eldőlt a bajnokság: a Fradi ismét legyőzte a MOL Fehérvárt
2020. Február 17. 10:06, hétfő | Sport

A labdarúgó OTP Bank-liga szuper rangadóján a Ferencváros vendége volt a táblázaton a zöld-fehérek mögött három ponttal lemaradó MOL Fehérvár.

Különvonat indul a szombati Ferencváros-MOL Fehérvár FC rangadóra
2020. Február 13. 10:58, csütörtök | Sport

Február 15-én, szombaton 19:30 órakor a Ferencváros vendégeként a Groupama Arénában lép pályára a Vidi.

Nem hozott gólt a Magyar Kupában az Újpest-Vidi csata első felvonása
2020. Február 12. 09:42, szerda | Sport

Csöndes döntetlen játszott a MOL Fehérvár az Újpesttel Szegeden a sorozat nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Hajrágóllal tudott nyerni Újpesten a MOL Fehérvár
2020. Február 03. 09:31, hétfő | Sport

A második tavaszi fordulóban az Újpest vendége volt a MOL Fehérvár. Nem túl mozgalmas első félidő után a másodikban kapufát lőtt,

A Budapest Honvéd látogat a MOL Aréna Sóstóba 2020 első bajnoki mérkőzésén
2020. Január 24. 09:32, péntek | Sport

Január 25-én, szombaton kezdetét veszi az OTP Bank Liga tavaszi szezonja, a MOL Fehérvár FC első ellenfele a Budapest Honvéd FC gárdája lesz.

Két gólt szerzett, egyet sem kapott a MOL Fehérvár az év utolsó bajnokiján
2019. December 15. 17:18, vasárnap | Sport

Kisvárdán javított renoméján a MOL Fehérvár FC, amely a bajnokság középmezőnyéhez tartozó ellenfele otthonában győzelemmel zárta a 2019-es esztendőt.

Az esztendő utolsó bajnoki mérkőzését Kisvárdán játssza a MOL Fehérvár FC
2019. December 12. 09:52, csütörtök | Sport

December 14-én, szombaton 17 órai kezdettel az OTP Bank Liga 16. fordulójában a kisvárdai Várkert Stadionban vendégszerepel a MOL Fehérvár FC.

A Vác vagy az Újpest lesz a MOL Fehérvár következő ellenfele a Magyar Kupában
2019. December 05. 09:21, csütörtök | Sport

Szerda este az M4 Sport stúdiójában sorsolták ki a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének párosítását.