2020. január 23, csütörtök - Zelma

Hírek | Sport

Csomós Mixi: Jól sikerült a szilveszteri durrogtatás
2020. Január 22. 07:01, szerda | Sport

Csomós Mixi és Nagy Attila a Szilveszter Rallye-n parádés teljesítményével vívta ki az ellenfelek és szurkolók elismerését.

\
2020. Január 21. 09:49, kedd | Sport

\"Nem mehetünk el szó nélkül a hétvégén történtek mellett\"

Miután a Hydro Fehérvár AV19 kikapott a Magyar Kupa döntőjében, a klub vezetősége közleményben tudatta, hogy elfogadhatatlannak tartja a Miskolcon tapasztalt hozzáállást.

A Ferencvárosé a Magyar Kupa, hatot kaptak a döntőben a fehérváriak
2020. Január 20. 10:05, hétfő | Sport

Meglepetésre az Erste Liga címvédője, a Ferencváros nyert a jégkorong Magyar Kupát, miután a döntőbe legyőzte a Hydro Fehérvár AV19-et.

Gálamérkőzésen lett csoportelső férfi vízilabda válogatottunk
2020. Január 19. 09:45, vasárnap | Sport

A házigazda magyar válogatott 26-0-ra legyőzte a máltai csapatot,

Teljes a Giro d'Italia mezőnye
2020. Január 17. 07:24, péntek | Sport

Három olasz szabadkártyás csapattal teljessé vált a mezőny a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelynek első három szakaszát Magyarországon rendezik.

Finn hátvédet igazolt a Volán, a Klagenfurt ellen mutatkozhat be
2020. Január 14. 09:28, kedd | Sport

Rutinos hokissal bővült a Hydro Fehérvár AV19 kerete. Kalle Kaijomaa a finn másodosztályból igazol a magyar EBEL-csapathoz.

Az utolsó pillanatokban bukta el a megyei rangadót az Alba Fehérvár KC
2020. Január 11. 10:25, szombat | Sport

Sokáig úgy tűnt, kézben tartja a Dunaújváros elleni meccset az Alba Fehérvár KC.

Öt gólt és pontot szerzett a Volán Villachban
2020. Január 11. 10:21, szombat | Sport

Jó teljesítménnyel feledtette gyenge idei idegenbeli mérlegét a Hydro Fehérvár AV 19.

Valami elkezdődött! - Gerevich Dominik harmadik lett az FRT.HU Kupán
2020. Január 07. 17:14, kedd | Sport

Gerevich Dominik harmadik helyet ért el Papp Gyuri navigálásával a decemberi FRT.HU Kupán.

Kassai Viktor visszavonult
2019. December 30. 08:00, hétfő | Sport

Visszavonult Kassai Viktor futballbíró, aki 2008-ban olimpiai, 2011-ben pedig Bajnokok Ligája-döntőt vezetett.

Hosszú Katinka lenyomta Cristiano Ronaldot
2019. December 26. 15:08, csütörtök | Sport

Lewis Hamilton végzett az élen az európai hírügynökségek - köztük az MTI - 2019 legjobb európai sportolóiról rendezett szavazásán, amelyen Hosszú Katinka a 13. lett.

Rally: R5-el koronázzuk meg az idei évet
2019. December 22. 17:58, vasárnap | Sport

Aligha sikerülhetett volna jobban Csomós Mixi és Nagy Attila idei évada, hiszen a Peugeot 208 R2-jükkel a magyar bajnokságban három bajnoki címet gyűjtöttek be,