2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Hírek

Megyei rangadó - a Puskás Akadémiához látogat a MOL Fehérvár FC vasárnap
2019. Augusztus 09. 18:30, péntek | Sport

4-2-es sikerrel abszolválta a Kaposvár elleni bajnoki nyitófordulót a MOL Fehérvár FC együttese.

Visar Musliu személyében észak-macedón válogatott védőt igazolt a MOL Fehérvár FC
2019. Augusztus 06. 10:11, kedd | Sport

Aláírta szerződését a MOL Fehérvár FC-hez Visar Musliu.

Pokol az alpesi idillben: kiesett a MOL Fehérvár FC Vaduzban
2019. Augusztus 02. 08:58, péntek | Sport

Nem talált fogást a MOL Fehérvár FC a Vaduzon az Európa-liga második selejtezőjének visszavágóján. Az egy gólos előnyből egy gólos hátrány lett,

A legutóbb elődöntős német csapattal játszhat a Vidi, ha továbbjut
2019. Július 23. 10:11, kedd | Sport

Kisorsolták az Európa-liga selejtezők következő körének párosításait – a német vagy az észt bajnokságból érkezhet a fehérvári csapat ellenfele.

Nem vállalják a kockázatot: Felcsúton játszik júliusban a MOL Fehérvár
2019. Június 28. 15:04, péntek | Helyi

Közleményben jelentette be honlapján a MOL Vidi (júliustól: MOL Fehérvár FC), hogy az Európa-liga selejtező első körében (és továbbjutás esetén a másodikban is) a felcsúti Pancho Arénában

Hat gólos meccsel és győzelemmel zárta a MOL Vidi a szezon utolsó hazai mérkőzését
2019. Május 12. 08:57, vasárnap | Helyi

Az MTK csak percekig vezetett a fehérváriak ellen, akik büntetőből még a fordulás előtt gyorsan egyenlíteni tudtak,

Legyőzte a Fradi a Vidit és ezzel alighanem bajnok
2019. Április 21. 07:44, vasárnap | Sport

A labdarúgó bajnokság szuperrangadóján sokáig irányítani tudta a játékot a MOL Vidi a Ferencváros vendégeként, de egy kiállítás megpecsételte a sorsát.

Csúcsrangadó - a Magyar Kupa-siker után a bajnokságban is a Fradi lesz az ellenfél
2019. Április 17. 09:34, szerda | Sport

A MOL Vidi FC a negyeddöntős Magyar Kupa-sikerek után a bajnokságban is összecsap a Ferencváros gárdájával, ezúttal Budapesten, a Groupama Arénában, április 20-án, szombaton 19:30 órakor.

Szerdán este 6 órakor kezdődik a Vidi-Fradi Magyar Kupa negyeddöntő visszavágó
2019. Április 01. 13:37, hétfő | Sport

Április 3-án, szerdán, 18 órakor a Magyar Kupa negyeddöntő visszavágóján fogadja a MOL Vidi FC a Ferencvárost a MOL Aréna Sóstóban.

Hátrányban játszott igazán jól és fordított a MOL Vidi
2019. Március 31. 13:04, vasárnap | Sport

A második félidőben jó játékot és Vidi-győzelmet hozott a labdarúgó NB I 26. fordulójának rangadója.

2-1-re nyerte a MOL Vidi a Ferencváros elleni Magyar Kupa-csata első felvonását
2019. Március 14. 12:20, csütörtök | Sport

A MOL Vidi jött ki jobban a fejesgólok derbijéből!

A nyolcadik helyen álló Paks otthonába látogat a Vidi szombaton
2019. Március 07. 09:03, csütörtök | Sport

Zsinórban öt győzelmet aratott a MOL Vidi FC, ebből három siker a bajnokság legutóbbi három fordulójában született,