Városlista
2026. június 17, szerda - Laura

Hírek

2018. Január 25. 13:40, csütörtök | Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu

VÁDEMELÉS - AZ ÉBER SOFŐR SEGÍTETT ELFOGNI A BUSSZAL MENEKÜLŐ BETÖRŐT

VÁDEMELÉS - AZ ÉBER SOFŐR SEGÍTETT ELFOGNI A BUSSZAL MENEKÜLŐ BETÖRŐT

Egy 32 éves fiatalember még tavaly novemberben betört egy székesfehérvári boltba, ahonnan illatszereket, édességet, kávét és más termékeket lopott el.

A férfi a bűncselekmény elkövetése után a több bevásárlótáskányi lopott termékkel egy menetrend szerint közlekedő autóbusszal menekült el a városból.

A buszvezető hallott a hajnali betörésről, és mivel összefüggést látott az eset és a bevásárlótáskákat hordozó utasa között, így bejelentést tett a rendőrségre. A rendőrök a sofőr közreműködésével Dunaújvárosban elfogták A. Pétert, majd a rendőrkapitányságon gyanúsítottként hallgatták ki és bűnügyi őrizetbe vették.

A nyomozás adatai alapján a férfi további vagyon elleni bűncselekmény elkövetésével is összefüggésbe hozható.

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya az ügyben folytatott nyomozást lezárta és a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségre.

szekesfehervar.hu

Címkék: betörő, bolti lopás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.