Hírek
2018. Augusztus 25. 11:17, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Több száz szalmabála gyulladt ki villámcsapás miatt Körmenden
Több száz szalmabála kapott lángra egy villámcsapás miatt péntek délután Körmend külterületén - közölte az MTI-vel a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
Egyed László elmondta: a Rába-parti kisváros hivatásos tűzoltói kezdték meg az oltást, de szentgotthárdi és szombathelyi egységek is elindultak a helyszínre, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot is kirendelték.
Hozzátette: helyi szakemberek munkagépekkel nyújtanak segítséget a tűzoltóknak a bálák szétszedésében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
