Hírek
2020. Augusztus 05. 07:08, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok
Több mint 230-cal száguldozott, alaposan megbüntették
Egy motoros a megengedett legnagyobb sebesség több mint kétszeresével száguldott a 8-as számú főút Veszprém megyei szakaszán.
A rendőrök a 8-as számú főúton, Hajmáskér közelében figyeltek fel egy motorosra augusztus 4-én 11 óra körül, amint Veszprém felé száguldott. A jármű az adott útszakaszon megengedett legnagyobb sebesség – 110 km/h – több mint kétszeresével, 236 km/h-val haladt. A 61 éves veszprémi sofőrt a rendőrök megállították, majd 300 ezer forint bírsággal és 8 büntetőponttal sújtották. A motoros azt mondta a rendőröknek, hogy véleménye szerint biztonságosan közlekedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
