Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2017. Augusztus 01. 20:32, kedd | Helyi
Forrás: turizmus.szekesfehervar.hu

Titkos túra - fáklyás esti városnézéseket szervez a Tourinform iroda

Titkos túra - fáklyás esti városnézéseket szervez a Tourinform iroda

Fáklyás esti városnézés lesz pénteken este 9 órai kezdettel a székesfehérvári Tourinform Iroda szervezésében.

Fehérvár történelme amúgy sem szűkölködik fordulatos eseményekben, de még titokzatosabbá teszik a felfedező sétát, és fáklyákkal világítjuk meg útjukat a résztvevők az egykori királyi koronázó és temetkezőhelyen.

Székesfehérvár történelmi és építészeti kincseit fedezhetik fel az érdeklődők, titokzatos, fáklyafényes felfedező séta során, az egykori királyi koronázó és temetkezőhelyen, a várfalak tövében, vagy az eldugott kis utcák macskakövén.

A csoport minden tagja kap egy fáklyát a sétához. A vezetett túrát augusztusban még három pénteki alkalommal, augusztus 11-én, 18-án és 25-én, szintén este 9 órától megismétlik.

Időtartam: 1-1,5 óra
Részvételi díj: 800 Ft/fő

Jegyvásárlás és információ:
Tourinform Iroda, Hiemer-ház, 06-22-537-261

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport

Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.