Városlista
2026. március 14, szombat - Matild

Hírek

2017. Augusztus 15. 07:39, kedd | Helyi sport
Forrás: vidi.hu

Rájátszás a csoportkörért - elkezdődött a jegyértékesítés második szakasza

Rájátszás a csoportkörért - elkezdődött a jegyértékesítés második szakasza

Szombaton lezárult az elővásárlási időszak az Európa Liga-selejtező negyedik körének hazai, visszavágó mérkőzésére.

Hétfőtől Vidi-klubkártyával online; személyesen, klubkártya nélkül pedig a VidiShopban kaphatók a jegyek. A Videoton az első mérkőzést augusztus 17-én Belgrádban, zárt kapuk mögött játssza, a visszavágóra pedig augusztus 24-én 20 órai kezdettel a Pancho Arénában kerül sor.

Szerdától szombatig csak azok válthatták meg belépőiket, akik a Vidi eddigi, hazai Európa Liga-összecsapásai előtt is megtették ugyanezt. Az elővásárlási időszak lezárulta után, hétfőtől-szombatig (augusztus 14 és 19-e között) kizárólag Videoton FC-klubkártyával online és a VidiShopban (utóbbi helyszínen nincs szükség klubkártyára) válthatnak jegyet a Partizan elleni Európa Liga mérkőzésre.

Augusztus 21-től - amennyiben marad - bárki vásárolhat belépőt. A mérkőzés napján, a helyszínen nem lesz jegyértékesítés. Azon szurkolókra, akik a legutóbbi, Bordeaux elleni mérkőzésen a 3H szektorba vásároltak jegyet, nem vonatkozik az elővásárlási lehetőség. A 3H szektor a Partizan elleni visszavágón a vendégszurkolók előtt kerül majd megnyitásra.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld

Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban

Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson

A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.

2026. Március 14. 09:00, szombat | Belföld

Kiemelten ellenőrzi a benzinkutakat a NAV

Kiemelten ellenőrzi a védett árú üzemanyagokra vonatkozó szabályok betartását a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a benzinkutakon és a telephelyeken.