Hírek
2018. Augusztus 07. 11:22, kedd |
Kék hírek
Forrás: katasztrofavedelem.hu
Ráfutásos baleset történt az M7-esen
Terepjáró és két személygépkocsi ütközött augusztus 6-án, hétfőn kora délután az M7-es autópályán, Székesfehérvárnál.
Egy Budapest felől Siófok irányába tartó személygépkocsi az előtte haladó terepjáró hátuljának hajtott, majd a mögötte érkező másik személygépkocsi is nekikoccant az autónak.
A középső járműből két gyereket szállítottak a mentők kórházba, az elsődleges tájékoztatás szerint könnyebb sérülésekkel. A székesfehérvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a személygépkocsit, és a sztráda burkolatára kifolyt motorolajat, hűtővizet az autópálya kezelő munkatársaival közösen abszorbens anyaggal felitatták.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
