Hírek
2018. November 20. 09:19, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Órákig lezárták az M7-est Zalában

Várhatóan órákig eltart még Zala megyében az M7-es autópálya teljes lezárása, mert hidraulikaolaj folyt végig a sztrádán.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság kora reggeli közlése szerint teljes szélességében, mindkét irányban lezárták az M7-es autópályát a 210-es és a 219-es kilométer között. Az úttestre éjszaka hidraulikaolaj folyt, emiatt balesetveszélyessé vált a közlekedés.
A járműforgalmat mindkét irányból a 7-es főútra terelik a rendőrök.
A Magyar Közút Zala megyei útügyelete az MTI érdeklődésére azt közölte: várhatóan órákig eltart még az autópálya tisztítás miatti lezárása, mert az olajtól több kilométeren át szennyeződött az úttest.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 06. 07:39, szerda | Belföld
A bodrogkeresztúri általános iskola diákjai végeztek az első helyen a világ egyik legnívósabb technológiai versenyén
2025. Augusztus 06. 07:37, szerda | Belföld
Soltész Miklós: támogatta a kormány a református egyház balatonfenyvesi gyermektáborának felújítását
2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld
Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július
Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld
Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék
Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -