Városlista
2026. április 22, szerda - Csilla

Hírek

2023. Január 18. 10:57, szerda | Helyi
Forrás: fmc.hu

Nem adták el az Alba Plázát, hamarosan a bevásárlóközpont bővítéséről is tájékoztatást ad az Indotek Group

Nem adták el az Alba Plázát, hamarosan a bevásárlóközpont bővítéséről is tájékoztatást ad az Indotek Group

A cég a várost tájékoztatta a napokban megjelent sajtóhírek kapcsán.

Az Indotek Grouptól azt a tájékoztatást kapta a város, hogy nem igaz a sajtóban a napokban megjelent hír, nem adták el az Alba Plazát - írja a szekesfehervar.hu. A cég azt az ígéretet tette, hogy hamarosan tájékoztatni fogja a fehérváriakat arról, hogyan áll a plaza bővítésének és fejlesztésének előkészítése, illetve hogy ez mikor valósulhat meg.

Az Indotek Group közleménye:

“A Geraldton Invest Zrt. értékesítése a Gellért Szálló eladásához kötődik, a tranzakciónak nem része más ingatlanelem.

A GSZ-Monument Kft. – amelynek leányvállalatai tulajdonolják a Duna Plázát, a Corvin Plázát, a Győr Plázát és a Miskolc Plázát, valamint a K TRADING Energia Kft.-t – ugyanis cégjogi változások keretében kivásárlásra került a Geraldton Invest Zrt.-ből a Lindewitt Magántőkealap által, amely egy, az Indotek Group által kezelt és tulajdonolt magántőkealap.

Az Alba Bevásárlóközpont ugyancsak már korábban átkerült a szintén az Indotek Group érdekeltségébe tartozó Propertygenix Kft.-be, így a cikkben említett ingatlanelemek és a K TRADING Energia Kft. továbbra is kizárólag az Indotek Group tulajdonát képezi."

fmc.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.