Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2011. December 25. 14:56, vasárnap | Belföld
Forrás: HírTv

Nagy segítség az új hitelkonstrukció

Nagy segítség az új hitelkonstrukció

8 milliárd forintos forrással új hitelkonstrukciót indított a Vidékfejlesztési Minisztérium a tavasszal fagykárt szenvedett termelők megsegítésére.

A gazdák január elsejétől igényelhetik a kedvezményes hitelt a Magyar Fejlesztési Banktól. A kamat- és költségmentes, hosszú lejáratú hitelprogram egy háromlépcsős intézkedéscsomag második lépcsője. A program első részeként idén szeptemberig 1,3 milliárd forintos támogatást kaptak a gazdák a fagykárok enyhítésére.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.

2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld

Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat

Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet

2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány

Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni

2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt

Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta