Hírek
2017. Augusztus 09. 16:15, szerda |
Helyi
Forrás: aszmh.hu
Multimédiás performanszokkal nyílik kiállítás a Szabadművelődés Házában

Augusztus 10-én csütörtökön A Szabadművelődés Házában nyílik meg Móder Rezső, Páhi Péter és Várnai Gyula közös kiállítása Árnyjátékok címmel.
A 18 órakor kezdődő eseményen ötdimenziós művészi objektek, videó munkáké s multimédiás performanszok lesznek láthatóak. A tárlat megnyitóján közreműködik Várnai Péter.
A kiállítás 1 hónapig, 2017. szeptember 10-ig látogatható.
Helyszín:
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.