Városlista
2025. november 3, hétfő - Győző

Hírek

2017. Augusztus 03. 07:21, csütörtök | Helyi sport
Forrás: szekesfehervar.hu

Közösségi intervall futóedzést szervez a Fehérvár Lionz csütörtökön a Bregyóban

Közösségi intervall futóedzést szervez a Fehérvár Lionz csütörtökön a Bregyóban

Közös, ingyenes intervall futóedzést szervez a Fehérvár Lionz ultimate frizbi csapat augusztus 3-án, csütörtökön 18 órától a Bregyó Sportcentrum futópályáján.

Szeretettel várnak minden olyan sportolni vágyót, aki szeret futni, de eddig még csak monoton kocogással próbálkozott. Az ultimate-ben hasonlóan a futballhoz gyakran váltják egymást a sprintek, lendületes futások és kocogások.

A Fehérvár Lionz ultimate frizbi csapat gyakran végez intervall futásformákat és gyorsító gyakorlatokat az edzésein. Csütörtök este 6 órára közös futóedzést hirdetnek, amelyre várnak mindenkit, aki szeretné kipróbálni a futás e formáját. A gyakorlatok intenzitását mindenkinek a saját edzettségi szintjéhez igazítják.

Megfelelő létszámú érdeklődő esetén a Fehérvár Lionz rendszeresíti a közös edzéseket. A futás után, akinek kedve van, megismerheti a frizbi dobásfajtákat, és azt, hogy mennyivel szórakoztatóbb a korong után futva elfáradni.

Részletes program:

  • 18:00 gyülekezés a futópályánál
  • 18:15 bemelegítés futóiskolával
  • 18:35 intervall futások
  • 19:15 - 20:00 dobálás, korongos futások

Az edzésre korra és nemre való tekintet nélkül lehet jelentkezni, a részvétel ingyenes.

Címkék: bregyó, frizbi, futás, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek

Halálos lakástűz Téten

Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

2025. November 02. 08:37, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a 228. örökrangadót

A címvédő Ferencváros 4-1-re győzött az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának szombat esti rangadóján.