Hírek
2018. Január 05. 10:48, péntek |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
KÖZEL 100 BORT KÓSTOLHATUNK A III. NAGY FEHÉRVÁRI BORMUSTRÁN
A III. Nagy Fehérvári Bormustra január 13-án, szombaton 17.00 órakor kezdődik a Szent István Művelődési Házban.
A 2018-as esztendő első nagy boros eseményére Magyarország 12 borvidékének 20 borásza hozza el közel 100 borát, az ételekről ezúttal is a Hatpöttyös Étterem gondoskodik.

A bormustrára a belépőjegy ára 3900 Ft, amely tartalmazza a kóstolópoharat, és a korlátlan bor-, és vízfogyasztást! Jegyek csak elővételben kaphatóak a Székesfehérvári Ajándékbolt és Jegyirodában a Hiemer-házban, illetve a Bolla Travel Szfvár, Rákóczi u. 2. sz. alatt található irodájában kaphatóak. A Szent István terem befogadóképessége 350 fő, ezért a jegyek is csak korlátozott számban kaphatók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
