Hírek
2020. December 06. 18:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kiskutyán segítettek az ózdi nyomozók
Sorsára hagyott kiskutyán segítettek az ózdi nyomozók.
Az Ózdi Rendőrkapitányság nyomozói, Stijacic Stevan hadnagy és Blahota Gábor főtörzsőrmester november 30-án reggel szolgálati feladataik ellátása során az egyik ózdi bevásárlóközpont pakolójában egy magára hagyott kiskutyára lettek figyelmesek.
A rendőrök az átfázott csöppséget azonnal pulóverükbe takarták, majd bevitték a rendőrkapitányságra, ahol megetették és ellátták a kisállatot. A kutyus az éjszakát az egyik megtalálójánál töltötte.
Jótevője reggel egy helyi állatvédőnek adta át a kiskutyát, aki gondját viseli a kölyöknek, ameddig megerősödik és felcseperedik annyira, hogy végleges gazdit találjanak neki.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
2026. Június 17. 06:54, szerda | Belföld
Magyar Péter: már a héten olcsóbb lehet a benzin és a gázolaj a védett árnál
A kőolaj világpiaci árának csökkenése és a forint erősödése miatt már a héten olcsóbb lehet a védett árnál a kutakon a benzin és a gázolaj - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán kedden.
