Városlista
2026. január 26, hétfő - Vanda

Hírek

2023. Február 28. 13:08, kedd | Belföld
Forrás: Police.hu

Kirugdalták a liftből a rájuk támadó szatírt Budapesten - Videó

Kirugdalták a liftből a rájuk támadó szatírt Budapesten - Videó

Négy​ lány együttes erővel kergetett el egy szatírt Kőbányán tavaly október 22-én.

Az eset délután 2 óra körül történt az egyik X. kerületi panelházban. A férfi megpróbált beszállni a liftbe a négy​ lány mellé, akikkel szeméremsértő módon viselkedett, a nemi szervét mutogatta nekik. A lányok nem hagyták, hogy a szatír beszálljon a liftbe, szó szerint kirugdosták őt onnan. A szatír ezután kisétált a lépcsőházból.

A X. Kerületi Rendőrkapitányság szeméremsértés miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen. A zaklatásról felvétel készült, amit a Police.hu oldalon meg is osztottak. A rendőrség azt kéri, hogy aki felismeri az elkövetőt, személyazonosságával, tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámon, vagy a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.​​

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson

Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország

2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani

A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.

2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld

A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak

Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.