Hírek
2018. Február 15. 18:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kiraboltak egy ékszerboltot a fővárosban
Kiraboltak egy ékszerboltot a főváros XI. kerületében, a Bocskai úton csütörtökön, a rendőrség fegyveres rablás miatt indított nyomozást - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI megkeresésére.
Mint írták, a BRFK kevéssel dél előtt kapott bejelentést arról, hogy egy Bocskai úti ékszerüzletben rablás történt. A rendőrök a helyszínen megtették a szükséges intézkedéseket és nyomozást rendeltek el fegyveresen elkövetett rablás miatt ismeretlen tettes ellen - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld
Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye
Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
