Városlista
2025. augusztus 4, hétfő - Domonkos

Hírek

2012. December 07. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mno.hu

Kétüléses sportkocsit akar a Dacia-főnök

Kétüléses sportkocsit akar a Dacia-főnök

A Dacia brit részlegének vezérigazgatója szerint kétüléses sportkocsival kellene bővíteni a kínálatot.

Mára jelentősen kibővült a Dacia kínálata, a márka SUV-t és egyterűt is kínál. A brit részleg vezérigazgatója szerint mindez nem elég, szükség lenne egy kétüléses sportkocsira is, neki legalábbis ez az álma.

Thierry Sybord szerint pontosan egy ilyen autóra lenne szüksége a márkának, amely az eredeti Alpine szellemiségéből hozna vissza valamit. Az egyszerű, megfizethető autó volt, amelyet ráadásul élmény volt
vezetni.

A Renault és a Caterham nemrég bejelentett egy együttműködést az Alpine márkanév feltámasztásáról, a technológiai megoldások leszivároghatnak a Daciához is. A Dacia sportkocsi szellemiségében közel állhatna az eredeti Mazda MX–5-höz, de olcsóbb kiadásban.

Címkék: autó, Dacia, sportkocsi

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld

Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten

A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.

2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért

Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.

2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld

Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is

A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.