Hírek
2019. Január 02. 16:18, szerda |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Ketten egy ellen – Fehérvári lakost bántalmazott két fiatal

A járőrök Székesfehérváron, a Mátyás király körúton igazoltattak egy abai és egy cecei lakost 2019. január 1-jén hajnalban.
A rendőrök az intézkedés során megállapították, hogy a két férfi nem sokkal korábban egy belvárosi vendéglátóhely előtt előzetes szóváltást követően több alkalommal is bántalmazott egy helyi lakost. Az egyenruhások a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 21 éves férfit, valamint 19 éves társát a helyszínen elfogták és a rendőrkapitányságra előállították, ahol mindkettőjüket garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.