Hírek
2018. Március 05. 16:31, hétfő |
Sport
Forrás: szekesfehervar.hu
Két arany és három ezüst éremmel kezdte a szezont a Főnix Rock and Roll SE

Szombaton a IX. Kid Rock and Roll Kupa Dunántúli Területi Akrobatikus Rock and Roll Táncversenyén, Veszprémben versenyzett a Főnix Rock and Roll SE,
a fehérvári táncosok öt formáciòval és két párossal neveztek. A children kategóriában két fehérvári aranyérem is született.
Új koreográfiákkal és új összeállítású csapatokkal léptek színpadra a Főnix lelkes versenyzői az idei félév első megmérettetésén.
A legkisebb, children kategóriákban aratták a legnagyobb sikert, hiszen children nagyformációs kategóriában aranyérmes lett az egyesület Fireballs nevű csapata, children kisformációs kategóriában a Sugar and Spice állhatott a dobogó legfelső fokára. Children párosban pedig ezüstérmet szerzett a Mits Mátyás - Palkovits Panka páros.
Junior kategóriában is büszkék lehetünk a fehérvári lányokra, hiszen junior kisformációban a Popcorn, junior nagyformációban pedig a Moonlight szerezte meg az ezüstérmet. Két arany és három ezüst éremmel egy rendkívül sikeres kezdést tudhat maga mögött az egyesület. A következő megmérettetésre március 24-én, Mosonmagyaróváron kerül sor, ahol már az országos mezőnnyel veszik fel a harcot a Főnix táncosai.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Sport
Kanadai Nagydíj - Russell rajt-cél győzelmet aratott Montréalban
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap Montréalban, míg a negyedikként záró Oscar Piastri, a McLaren ausztrál pilótája növelte az előnyét az összetett élén.
2025. Június 14. 09:05, szombat | Sport
Szoboszlai Dominik: az angol bajnoki cím csak egy lépcsőfok az életemben
A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik csak egy lépcsőfoknak tartja az életében, hogy első magyar játékosként bajnok lett a Premier League-ben a Liverpoollal.
2025. Június 13. 06:38, péntek | Sport
A Chelsea új idegenbeli mezét az Aranycsapat inspirálta
Az angol labdarúgó bajnokságban, a Premier League-ben szereplő Chelsea csütörtökön mutatta be új idegenbeli mezét, amelyet a legendás Aranycsapat szerelése ihletett.
2025. Június 12. 07:33, csütörtök | Sport
Győri-Lukács Viktória a szezon csapatában az EHF-nél
A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC-t erősítő Győri-Lukács Viktória lett a női kézilabdaszezon legjobb jobbszélsője az európai szövetség (EHF) szavazásán.