Hírek
2013. Július 04. 09:35, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Kerékpárost gázoltak halálra Vámospércsen
Autó gázolt halálra egy kerékpárost csütörtök reggel a Hajdú-Bihar megyei Vámospércsen - közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Vezendi Jánosné rendőr alezredes tájékoztatása szerint a 48-as főúton történt a baleset, amelyben a kerékpáros a helyszínen meghalt.
A főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
