Városlista
2026. január 14, szerda - Bódog

Hírek

2013. Szeptember 24. 08:05, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Kényszerleszállást hajtottak végre a Liszt Ferenc repülőtéren

Kényszerleszállást hajtottak végre a Liszt Ferenc repülőtéren

Hajtóműprobléma miatt kényszerleszállást hajtott végre az Alitalia egyik utasszállító repülőgépe hétfő éjjel a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren - közölte a katasztrófavédelem a Facebook-oldalán.

A Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság tűzoltóegységei ötös fokozatú riasztással vonultak a helyszínre. A gép végül minden gond nélkül földet ért. A 116 utast szállító repülőgépen senki sem sérült meg - tették hozzá.
A tűzoltók rövid időn belül visszavonultak állomáshelyükre - írta a katasztrófavédelem.

Címkék: Közlekedés-légi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás

Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.