Városlista
2025. augusztus 4, hétfő - Domonkos

Hírek

2017. Július 05. 08:27, szerda | Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu

Júliusban is fogad ügyfeleket az Egyenlő Bánásmód referens

Júliusban is fogad ügyfeleket az Egyenlő Bánásmód referens

Bizonyára többen tapasztalják, hogy hátrányos megkülönböztetés éri őket különböző élethelyzetekben, vagy éppen egy ügyintézés során más emberekhez képest.

Számukra nyújt segítséget az Egyenlő Bánásmód Hatóság megyei referense. Dr. Szatmári Éva júliusban két alkalommal tart ügyfélfogadást.

Az egyenlő bánásmódról és az esélyegyenlőség előmozdításáról szóló 2003. évi CXXV. törvény felsorolja és védeni kívánja a következő tulajdonságokat: a nem, faji hovatartozás, bőrszín, nemzetiség, nemzeti vagy etnikai kisebbséghez való tartozás, anyanyelv, fogyatékosság, egészségi állapot, vallási vagy világnézeti meggyőződés, politikai vagy más vélemény, családi állapot, anyaság (terhesség) vagy apaság, szexuális irányultság, nemi identitás, életkor, társadalmi származás, vagyoni helyzet, foglalkoztatási jogviszony, érdekképviselethez való tartozás, vagy egyéb helyzet, illetve tulajdonság.

Az Egyenlő Bánásmód Hatóság Fejér megyei referense, dr. Szatmári Éva ügyvéd fogadja mindazokat, akik panaszt kívánnak tenni az őket ért hátrányos megkülönböztetés miatt, illetve jogi segítséget, tanácsot szeretnének kapni. A szolgáltatás ingyenesen vehető igénybe Székesfehérváron, a Regionális Álláskeresők Egyesülete Tolnai utca 10. szám alatti irodájában. Júliusban két alkalommal, 5-én és 19-én, szerdai napokon 11:30 és 15:30 óra között lesz ügyfélfogadás.

Keresse fel Dr. Szatmári Éva Fejér megyei egyenlőbánásmód-referens ügyfélfogadását!

Elérhetőségek:
+36 30/ 960-2657,
eva.drszatmari@gmail.com

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 04. 10:06, hétfő | Helyi

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Augusztus 04. 11:03, hétfő | PR

Az èrett bor ès a vadászat ünnepe– ilyen volt a 20. Jakab Napok Sümegen

Sümeg nem csupán a történelmi váráról híres, hanem immár húsz éve egy olyan hagyományőrző fesztiválnak is otthont ad, amely egyesíti az érett bor, a vadászat és a magyar kultúra legszebb elemeit.

2025. Augusztus 04. 10:23, hétfő | PR

Érettségizett, rászoruló fiatalok jelentkezését várja a Corvinus a következő tanévi felkészítő tehetségprogramjába

Folytatódik a Corvinus Egyetem Illyés Gyula Programja