Hírek
2018. Október 15. 13:16, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ittasan, a forgalommal szemben haladt egy autós az M7-esen
Ittasan, a forgalommal szemben haladt az M7-es autópálya zalai szakaszán vasárnap éjjel egy autós, akit a rendőrök állítottak meg - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint a rendőrség ügyeletére éjszaka, nem sokkal háromnegyed 10 előtt érkezett bejelentés arról, hogy az M7-es autópálya Zala megyei szakaszán, Letenye irányába, a forgalommal szemben halad egy személyautó.
Az Eszteregnyei Autópálya Alosztály járőrei egy perc múlva Nagykanizsa határában állították meg a gépkocsi vezetőjét. A helyszínen pozitív értéket mutatott az alkoholszonda, ezért a 45 éves budapesti férfit további mintavételre előállították a Nagykanizsai Rendőrkapitányságra.
A férfinak a rendőrök bevonták a jogosítványát, illetve büntetőeljárást indítottak ellene ittas járművezetés miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 10:00, kedd | Belföld
Leépít a Mediaworks, keddtől felfüggesztik a Bors napilap nyomtatott kiadását
2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament
Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.
2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak
Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
