Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2019. Szeptember 06. 09:36, péntek | Kék hírek
Forrás: www.police.hu

Ittas sofőr, körözött férfi és egy baleset az autópályán – Íme a Fejér megyei rendőrök 24 órás mérlege

Ittas sofőr, körözött férfi és egy baleset az autópályán – Íme a Fejér megyei rendőrök 24 órás mérlege

Akadt dolga bőven csütörtökön a megye járőreinek.

A polgárdi járőrök 2019. szeptember 5-én hajnalban Móron igazoltatták azt az 54 éves kőszárhegyi férfit, akiről megállapították, hogy a Székesfehérvári Törvényszék ellene elfogatóparancsot adott ki, mivel nem kezdte meg börtönbüntetését. A rendőrök a férfit elfogták és a büntetés-végrehajtási intézetbe szállították.

Dinnyésen a gárdonyi rendőrök állítottak meg egy autóst, még a reggeli órákban, akiről az intézkedés során megállapították, hogy úgy vezette az autóját, hogy előtte alkoholt ivott. A 65 éves kápolnásnyéki férfit előállították a Gárdonyi Rendőrkapitányságra, és vele szemben ittas járművezetés miatt büntetőeljárást kezdeményeztek.

Délelőtt az M7-es autópályán Polgárdi közelében haladt egy 25 éves ukrán kamionsofőr, amikor az előtte forgalmi okból fékező román kamionosnak ütközött.

A baleset azért történt, mert a kamiont vezető ukrán férfi nem tartotta be a követési távolságot, és a fékező jármű mögött már nem tudott megállni. Személyi sérülés nem történt. A balesetet okozó férfinek az autópálya rendőrök helyszíni bírságot szabtak ki.

police.hu

Címkék: baleset, kék hírek

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.