Hírek
2020. Január 19. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu
Italozás után kifosztotta apját egy 16 éves fiú
A rendőrök rövid időn belül elfogták azt 16 éves rimóci fiút, aki saját apjától vette el a pénzét.
A Szécsényi Rendőrkapitányság kifosztás bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 16 éves rimóci lakos ellen.
Az idős sértett január 16-án 22 óra és 23 óra között egy rimóci ingatlanban közösen italozott a fiatalkorú édesapjával, amikor a fiú a sértett állapotát kihasználva, zsebéből a cigarettásdobozt, a benne lévő készpénzzel kivette. A fiatalkorú a lakóház mellett a dohánytárolót eldobta, míg a készpénzt eltette, amit elköltött.
A rendőrök a 16 éves rimóci lakost a rendőrkapitányságra előállították, gyanúsítottként kihallgatták és őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
