Hírek
2013. Július 22. 11:07, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Három autó ütközött Alsónémedi és Gyál között

Életveszélyesen megsérült egy férfi az Alsónémedit Gyállal összekötő úton, ahol három autó összeütközött hétfő reggel. A baleset következtében az utat lezárták.
Beluzsárné Belicza Andrea, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta, hogy a három autó ismeretlen körülmények között, reggel 9 óra körül karambolozott a 4602-es úton, a balesetben egy ember megsérült.
A dabasi rendőrök teljes útzár mellett megkezdték a helyszínelést – tette hozzá a szóvivő. Közölte, az érintett útszakaszon terelésre nincs lehetőség, ezért a rendőrség az arra közlekedők türelmét kéri, illetve javasolja: aki teheti, forduljon vissza a környékről.
Valics Dezső, a mentők sajtóügyeletesének tájékoztatása szerint a karambol helyszínéről egy 30 év körüli férfit súlyos, életveszélyes sérülésekkel, mentőhelikopterrel szállítottak kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:40, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: jövő év februárjáig sor kerül az első beton öntésére a paksi bővítés kapcsán
2025. Október 16. 07:36, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: nemsokára találkozom Donald Trumppal
2025. Október 15. 07:35, szerda | Belföld
Jelentősen csökkent az ipari termelés
2025 augusztusában az ipari termelés volumene 7,3, munkanaphatástól megtisztítva 4,6 százalékkal elmaradt az egy évvel korábbitól - erősítette meg kedden kiadott második becslésében a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Október 15. 07:34, szerda | Belföld
Továbbra is zuhanőrepülésben az építőipar
2025 augusztusában az építőipari termelés volumene a nyers adatok szerint 15,2, a munkanaptényezővel kiigazított adatok alapján 13,6 százalékkal alacsonyabb volt, mint egy évvel korábban - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (K