Hírek
2024. Augusztus 05. 07:56, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Hámori Luca bronzéremért járó összeget kap a magyar szövetségtől
A párizsi olimpián ötödik Hámori Lucát a bronzéremért járó pénzjutalommal díjazza a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ).
A MÖSZ vasárnap a közösségi oldalán közölte: Hámori pontszerzésért járó pénzjutalmát kiegészíti, így a kőszegiek sportolója a bronzéremért járó összeget kapja meg.
A 66 kilós Hámori a szombati negyeddöntőben egyhangú pontozással kapott ki a szereplésével botrányt keltő algériai Iman Heliftól, akit a tavalyi világbajnokságról túl magas tesztoszteronszintje miatt kizártak, a nemzetközi szövetség elnökének szavai szerint pedig a férfiakra jellemző XY kromoszómával rendelkezik.
A Párizsban két meccsen is győztes Hámori mellett még egy magyar ökölvívó, Kovács Richárd (63,5 kg) lett ötödik a francia fővárosban, míg a 80 kilós Akilov Pylyp az első, nyolcaddöntős összecsapásán vereséget szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:34, szerda | Sport
Magyar-ír - Minden jegy elkelt
Elfogytak a rendelkezésre álló jegyek a magyar labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet az ír csapattal játszik november 16-án, a Puskás Arénában.
2025. Október 28. 14:54, kedd | Sport
Bartha Brigi 2025 Junior Női Rallycross Bajnoka!
Beszélgetés, a még csak 16 éves rallycross pilótával, Bartha Brigittával, aki az Országos Bajnokság Junior kategóriájában versenyzik.
2025. Október 28. 07:20, kedd | Sport
Labdarúgó NB I - Támogatják az osztályozó bevezetését a klubvezetők
A labdarúgó NB I-ben szereplő klubok vezetői támogatják, hogy a magyar szövetség (MLSZ) vezesse be ismét az osztályozót az élvonal és a másodosztály között.
2025. Október 27. 10:17, hétfő | Sport
Manzák Martin az MNASz Gokart Kupa Junior győztese 2025-ben.
A még csak 12 éves Martin, az első évében Bajnoki címet szerzett!
