Hírek
2018. Március 07. 16:04, szerda |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Gallyazási munkák miatt holnap lezárják a Károly János utcát

Az E.ON megbízásából holnap gallyazási munkákat végeznek a Károly János utcában, ezért a teljes hálózatkikapcsolás mellett 8-16 óra között az utcát teljes hosszban lezárják.
A parkolók lezárására már szerdán este sor kerül.
Az E.ON megbízásából teljes hálózatkikapcsolás mellett gallyazási munkákat végeznek a Károly János utcában csütörtökön 08.00 és 16.00 óra között. Az utcát teljes hosszban lezárják a kosaras autó és az ágdaráló mozgása miatt. Ebben az időszakban nem lehet majd behajtani az utcába, a parkolókat azonban már ma este 20.00 órától lezárják.
A Károly János utcában élőket szórólappal is értesítették a munkálatokról és a forgalomkorlátozásról.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 05. 07:45, kedd | Bulvár
Mintegy 100 magyar és régiós alkotó kollekciója mutatkozik be az idei budapesti divathéten
2025. Augusztus 05. 07:44, kedd | Életmód
NKFH: csemege és paprikás szeletelt szalámit hívott vissza az Auchan
Az Auchan Magyarország Kft. visszahívta és a forgalomból is kivonta a 75 grammos kiszerelésű Auchan Kedvenc csemege és paprikás szeletelt szalámit nem jelölt allergén (szója) tartalmuk miatt