Hírek
2018. Január 07. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Forgalomkorlátozások az M1-es autópályán hétfőtől
Forgalomkorlátozás várható az M1-es autópálya mindkét oldalán a 12-es és 66-os kilométerszelvények között január 8-tól 14-ig kátyúzás és szalagkorlát javítás miatt - közölte honlapján a rendőrség.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a 47-es és 48-as kilométerszelvények között január 8-án szintén korlátozzák a forgalmat a pálya mindkét oldalán.
A helyszíneken torlódásra kell számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 10:00, kedd | Belföld
Leépít a Mediaworks, keddtől felfüggesztik a Bors napilap nyomtatott kiadását
2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament
Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.
2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak
Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
