Hírek
2022. November 30. 11:42, szerda |
Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu
Felismeri a képen látható férfit? - keresi a fehérvári rendőrség
A székesfehérvári nyomozók a lakosság együttműködését kérik az ismeretlen férfi azonosításához. A rendőrség levéltitok megsértésével gyanúsítja a képen látható férfit.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság a 07010/2061/2022. bűnügyi számon eljárást folytat levéltitok megsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján a képen látható férfi gyanúsítható azzal, hogy 2022. augusztus 11-én 6 óra 37 perckor Székesfehérváron, egy Géza utcai könyvelőiroda postaládájából kivett egy bizalmas adatokat tartalmazó borítékot, majd a Kisteleki utca irányába távozott a helyszínről. Az elkövetőről a közelben lévő biztonsági kamera felvételt készített.
A férfi 60 év körüli, hozzávetőleg 170-175 centiméter magas, ősz hajú. A bűncselekmény elkövetésének idején fekete hosszúnadrágot, fehér hosszú ujjú inget, szürkésfekete mellényt, valamint egy szürke utazótáskát viselt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a képen látható személyt felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22-541-600-as telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, vagy a 112-es díjmentes segélyhívó számon!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
