Hírek
2017. Október 13. 18:09, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Fegyvereket és lőszereket találtak egy hajmáskéri férfi lakásán
Lőfegyvereket és nagy mennyiségű lőszert foglaltak le a veszprémi rendőrök egy 42 éves hajmáskéri férfi lakásában - közölte a rendőrség a honlapján pénteken.
A tájékoztatás szerint a nyomozók még csütörtökön tartottak házkutatást a férfi lakásában és pincéjében, ahol légfegyvereken kívül puskacsöveket, fegyverek főbb darabjait és házi készítésű fegyvercsöveket, valamint több mint száz különböző - gépkarabélyhoz, pisztolyhoz, vadászfegyverhez, kispuskához való - lőszert találtak és foglaltak le.
A férfinak a lőszerek tartására nem volt engedélye, ezért a rendőrök elfogták, előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki.
A hajmáskéri gyanúsított ellen lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettének gyanúja miatt indítottak eljárást. A férfi szabadlábon védekezhet.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása
A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.
2026. Március 20. 06:50, péntek | Belföld
Gulyás Gergely megfontolná, hogy Magyarország katonai segítséget nyújtson, ha Trump kéri
Magyarország megfontolná, hogy eleget tegyen egy Trumptól érkező katonai segítségkérésnek – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter egy sajtónyilatkozatban.
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
