Városlista
2026. július 31, péntek - Oszkár

Hírek

2021. Január 23. 07:00, szombat | Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu

Fegyverarzenált találtak egy miskolci férfinél

Fegyverarzenált találtak egy miskolci férfinél

Több, engedély nélkül tartott éles lőfegyvert és lőszert foglaltak le a rendőrök egy miskolci férfitől - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett gyanúja miatt indítottak büntetőeljárást egy 70 éves miskolci férfi ellen, aki többfajta fegyvert szerzett be és tartott magánál.

A férfit a Terrorelhárítási Központ (TEK) műveleti egysége fogta el - tették hozzá.

A házkutatás során a férfinél gépkarabélyt, géppisztolyt, félautomata puskát, maroklőfegyvereket, továbbá 343 különböző kaliberű éles lőszert foglaltak le a rendőrök.

A férfi, akit a nyomozók előállítottak és gyanúsítottként hallgattak ki, beismerő vallomást tett - áll a közleményben.

Címkék: fegyver, miskolc, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld

Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást

Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.

2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld

Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll

A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.

2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak

Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.

2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld

Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala

Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi