Városlista
2026. március 19, csütörtök - József

Hírek

2018. Május 15. 15:17, kedd | Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu

Eltűnés miatt keresik Horváth Klaudia Laurát - a lakosság segítségét is kérik

Eltűnés miatt keresik Horváth Klaudia Laurát - a lakosság segítségét is kérik

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság körözési eljárást folytat Horváth Klaudia Laura eltűnése ügyében.

A 14 éves fiatal 2018. április 24-én délután dégi lakcíméről ismeretlen helyre távozott, tartózkodási helye azóta ismeretlen. A rendőrök a lakosság segítségét kérik.

A fiatal megközelítőleg 150 centiméter magas, vékony testalkatú, sötétbarna, hosszú hajú. Eltűnésekor fekete tornacipőt, narancssárga rövidnadrágot, fekete trikót és zöld kardigánt viselt. A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a fotón látható Horváth Klaudia Laurát felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyére vonatkozóan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22-541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöldszámán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.

szekesfehervar.hu

Címkék: eltűnt, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek

Nagy fogás

Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.