Hírek
2019. Július 26. 05:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Elásott holttestet találtak a rendőrök Dávodon
Elásott holttestet találtak a rendőrök július 24-én egy dávodi ház udvarán - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrségi honlapon.
A rendőrök halált okozó testi sértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy középkorú helyi nőt gyanúsítottként hallgattak ki, majd őrizetbe vették - írták.
A megyei hírportál (baon.hu) közlése szerint egy 50 év körüli férfi holttestét találták meg a dávodi ház udvarán.
A környékbeliektől úgy értesültek, hogy a férfi az élettársával albérlőként egy éve élt a házban, azonban három-négy hete eltűnt. A nő azt állította a rokonoknak, ismerősöknek, hogy a férfi Németországba költözött.
A napszámból és közmunkából élő férfit és élettársát csendesnek ismerték meg az utcabeliek, nem tudtak arról, hogy viták, veszekedések lettek volna közöttük - írta a baon.hu.
A hírportál úgy tudja, hogy a férfi eltűnését volt felesége jelentette a rendőrségnek, akik a dávodi ház udvarán friss ásási nyomokra leltek, így találták meg a holttestet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
