Hírek
2017. December 06. 16:27, szerda |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
DIÁKMIKULÁSOK A VÁROSHÁZ TÉREN - ÍGY NÉPSZERŰSÍTETTÉK AZ ADVENTI PROGRAMOKAT
Figyelemfelkeltő módját választotta a Székesfehérvári Diáktanács adventi programjaik bejelentéséhez.
Délután a városi karácsonyfa mellett lepték meg a Belvárosban sétálókat vidám, mikulássapkás tánccal.
A flashmob után Nagy Boglárka, a Diáktanács elnöke ismertette adventi terveiket. Mint elmondta, idén is zajlik általános iskolás gyerekeknek szóló rajzpályázatuk, melynek mottója: "Jobb adni, mint kapni". A kisiskolásoktól arról várnak rajzokat, hogyan szereznének örömet hátrányos helyzetű társaiknak. Az alkotásokat december 10-ig adhatják le az Új Nemzedék Közösségi Térben (Kossuth utca 7.).
A rajzpályázat eredményhirdetése a Diáktanács Jótékonysági Estjén lesz, melyet idén december 19-én, kedden 17 órai kezdettel tartanak a Hiemer-ház Báltermében. Az est belépőit, amely egy tábla csoki vagy egy ifjúsági könyv lehet, a Tüzér utcai Gyermekotthon lakóinak adják át a Diáktanács tagjai.
"Nagy öröm, hogy a Diáktanács tagjai Mikulás napján is igyekeznek derűt, örömöt hozni a Belvárosba, amit ezúton is köszönök nekik. A tavalyihoz hasonlóan idén is sokan megálltak, és amint az látható volt a téren, sokaknak mosolyt, örömöt csalt az arcára a fiatalok flashmob-tánca.” - mondta Mészáros Attila Székesfehérvár, alpolgármestere. Az eseményen részt vett Molnár Tamás, Székesfehérvár civil és ifjúságügyi tanácsnoka is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 28. 14:54, kedd | Sport
Bartha Brigi 2025 Junior Női Rallycross Bajnoka!
Beszélgetés, a még csak 16 éves rallycross pilótával, Bartha Brigittával, aki az Országos Bajnokság Junior kategóriájában versenyzik.
