Hírek
2011. November 09. 07:27, szerda |
Bulvár
Forrás: Stop.hu
Császármetszés vár Dundikára?

Napok kérdése, és világra jön Dundika és Majka kisfia. A Kiskegyed információi szerint nem bízzák a véletlenre első gyermekük születésének dátumát, ugyanis a műsorvezető és kedvese különösen hisz a számmisztikában.
Az egykori playmate szülészorvosával és az asztrológusával konzultálva olyan dátumot választott a kis Marián világrajöveteléhez, ami a kisfiú jövőjét pozitívan befolyásolja. Arról, hogy Majka is jelen lesz-e a szülésnél, még nem döntöttek. Dundika korábban kizártnak tartotta, hogy párja mellette legyen a szülés pillanatában. Ám miután kiderült, hogy keskeny csípője miatt csak császármetszéssel tud életet adni gyermekének, felmerült: párja végig ott lesz a műtét alatt, hogy jelenlétével nyugtassa őt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:15, szerda | Bulvár
Cseh László is vízbe ugrik szombaton a harmadik MOL Campus Öbölúszáson
Szombaton harmadik alkalommal rendezik meg a MOL Campus Öbölúszást, amelyen több mint 1600-an ugranak vízbe.
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 15. 08:30, vasárnap | Bulvár
Legkorábban június 19-én indulhat újra magyar az űrbe
Legkorábban június 19-én indulhat az Axiom-4 misszió legénysége, köztük Kapu Tibor kutatóűrhajós a Nemzetközi Űrállomásra (ISS) - tette közzé a HUNOR program a Facebook-oldalán szombaton.