Hírek
2018. Augusztus 16. 18:37, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Biciklis és gyalogos ütközött – Ezt a nőt keresi a rendőrség!
A székesfehérvári rendőrök a lakosság segítségét kérik a képen látható nő azonosításához.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya 07010/2007/2018. bűnügyi számon gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés vétség elkövetésének gyanúja miatt folytat büntetőeljárást.
A rendelkezésre álló adatok szerint július 18-án 8 óra körül Székesfehérváron, a Palotai úton egy kerékpáros nekiütközött egy gyalogosan közlekedő nőnek, majd járművével elesett. A kerékpárt hajtó súlyos sérülést szenvedett és anyagi kára keletkezett.

A bűncselekménnyel összefüggésben a rendőrök keresik a mellékelt képen látható személyt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a képen látható nőt felismeri, vagy tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22/541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80/555-111 „Telefontanú” zöldszámán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
