Hírek
2022. Augusztus 30. 12:44, kedd |
Helyi
Forrás: fmc.hu
Az utcán halt meg egy 37 éves nő a Lövölde utcában

A helyszínre érkező mentősök azonnal megkezdték a hétfő kora reggel Székesfehérváron rosszul lett nő orvosi ellátását, de már nem tudtam rajta segíteni.
Hétfőn az egyik fehérvári Facebook-csoportban többen jelezték, hogy a kora reggeli órákban mentősök érkeztek a Lövölde utcához, ahol újjáélesztettek valakit.
Megkeresésünkre a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata közölte, hogy augusztus 29-én 5 óra 30 perckor bejelentést kaptak arról, hogy a Lövölde utcában egy 37 éves nő rosszul lett. Az Országos Mentőszolgálat helyszínre érkező munkatársai azonnal megkezdték a nő orvosi ellátását, aki ennek ellenére a helyszínen elhunyt.
Az esettel összefüggésben idegenkezűségre utaló gyanú nem merült fel, a rendőrség az általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint eljárva vizsgálja az eset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.