Városlista
2025. december 19, péntek - Viola

Hírek

2017. December 27. 17:43, szerda | Sport
Forrás: feol.hu

A Videoton négy meghatározó játékosával hosszabbított

A Videoton négy meghatározó játékosával hosszabbított

A karácsony nemcsak az ünnepeket, hanem kontraktusuk meghosszabbítását is jelentette a Videoton FC négy labdarúgójának.

A piros-kékek klubigazgatója, Kovács Zoltán a Juhász Roland, Marko Scsepovics, Loic Nego és Kovácsik Ádám kvartett számára ajánlott új szerződést. Így a csapat kapitányának, Juhásznak a jövő nyáron járt volna le a kontraktusa, de ezt újabb egy évvel meghosszabbította vele a klub.

– Örülünk annak, hogy Juhász Roland érez magában annyi erőt és motivációt, hogy folytassa a pályafutását. A pályán is látjuk a szerepét hétről hétre, a teljesítményével is rászolgált a hosszabbításra – fogalmazott Kovács Zoltán.

Marko Scsepovics 2016-ban igazolt a Videotonhoz, 39 bajnokin kapott lehetőséget, amelyek során 22 gólt szerzett.

– Egészen kiváló gól/perc és pont/perc mutatóval rendelkezik a bajnokságban és a nemzetközi kupában is, örülünk annak, hogy hosszú távon is itt képzeli el a karrierjét. Igazi góllövő csatár, bízom benne, hogy tavasszal a gólkirályi címre tör majd -tette hozzá Kovács.
Kovácsik Ádám 2015-ben igazolt Fehérvárra az előző és a jelenlegi szezonban pedig az összes bajnokit végigjátszotta, összesen 59-nél jár.

Loic Nego 2015 nyara óta a fehérvári klub játékosa, és az egyik legstabilabb pontnak számít, hosszú ideje bizonyítja, hogy a bajnokság egyik legjobb légiósa. Immár 76 bajnokin játszott a Vidiben, amelyeken 11 gólt ért el.

feol.hu

Címkék: foci, szerződés, vidi

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 19. 07:34, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója

A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.

2025. December 18. 07:34, csütörtök | Sport

Labdarúgó NB I - Az FTC szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel

A Fizz Ligában címvédő és jelenleg második helyezett Ferencváros szerdán szerződést hosszabbított a labdarúgócsapat vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.

2025. December 17. 07:47, szerda | Sport

FIFA-gála - Ousmane Dembélé az év játékosa

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetségnél (FIFA) Ousmane Dembélé, a Paris Saint-Gemain francia támadója nyerte el az év játékosa címet, amelyet kedd este a dohai díjátadó gálán adtak át.

2025. December 16. 07:03, kedd | Sport

Vizes vb 2027 - Huszonhárom napos lesz a budapesti vb

A 2027-es budapesti vizes világbajnokságot június 26. és július 18. között rendezik meg - jelentette be Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár a hétfői sajtótájékoztatón.