Hírek
2018. Szeptember 15. 18:08, szombat |
Sport
Forrás: szekesfehervar.hu
A negyedik profi győzelem is zsebben - Hegyi Barni ezúttal pontozással győzött
Pénteken, a budakalászi Magyar Ring Gálán rajtolt el az őszi profi ökölvívó versenyszezon, amit még három nagy esemény követ idén.
A gálán Hegyi Barnabás, Videoton Box Club versenyzője a horvát Frane Radnic (11 győzelem, 7 vereség) ellen lépett kötelek közé hat menetesre kiírt mérkőzésen. A fehérvári harcos ezúttal végigküzdötte a mérkőzést és valamennyi menetet megnyerve pontozásos győzelmet aratott.
„Úgy érzem, jól ment ma bunyó, noha egy kisebb sérülés hátráltatott, ezért az első menetet követően visszavettem egy kicsit a tempóból, nehogy valami baj történjen. Összességében jól éreztem magamat a ringben és várom a következő - novemberi - mérkőzésemet.” - emelte ki közvetlenül a mérkőzést követően Hegyi Barnabás. (4 győzelem, 0 vereség).
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 07:28, csütörtök | Sport
Anglia-Horvátország 4-2
2026. Június 17. 06:55, szerda | Sport
Vb-2026 - Messi triplájával könnyed sikerrel rajtoltak az argentinok
A címvédő argentin válogatott a rekordot beállító, illetve megdöntő Lionel Messi triplájával 3-0-ra legyőzte Algéria legjobbjait az észak-amerikai labdarúgó-világbajnokság J csoportjának első mérkőzésén, Kansas Cityben.
2026. Június 16. 07:08, kedd | Sport
Vb-2026 - Nem tudta legyőzni az újonc zöld-fokiakat az Eb-címvédő spanyol csapat
Az újonc Zöld-foki Köztársaság hősiesen védekezve és óriási meglepetésre gól nélküli döntetlent játszott az Európa-bajnok spanyol válogatottal a labdarúgó-világbajnokság H csoportjának hétfői első fordulós mérkőzésén Atlant
