Városlista
2025. december 19, péntek - Viola

Hírek

2017. Augusztus 02. 07:02, szerda | Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu

A Fezen-re és a Fehér Palotába is várja az önkéntes véradókat a Vöröskereszt

A Fezen-re és a Fehér Palotába is várja az önkéntes véradókat a Vöröskereszt

Augusztusban két fehérvári helyszínen is szervez véradást a Vöröskereszt. 4-én és 5-én a FEZEN fesztiválon, majd 25-én a Fehér Palota Üzletközpontban várják az önkénteseket.

Az adatok felvételéhez szükséges felmutatni egy fényképes igazolványt, például személyi igazolványt, diákigazolványt, jogosítványt vagy útlevelet, valamint vinni kell a lakcímkártyát és a TAJ-kártyát is.

Folytatódnak a véradások augusztusban is több helyszínen Székesfehérváron. 4-én, pénteken és 5-én, szombaton 14:00-17:00 óra között a FEZEN fesztiválon, a Langmáhr stand mellett várják az önkénteseket minden vércsoportból. A véradók apró ajándékokat, vászontáskát, illetve stresszlabdát kapnak segítőkészségükért cserébe.


A FEZEN térképen a Langmáhr standot a 8-as ponton jelölik (kattints a nagyobb mérethez).

Augusztus 25-én, pénteken a Fehér Palota Üzletközpontban is szerveznek véradást a társadalmi felelősségvállalás jegyében. 14:00 és 18:00 óra között az épület emeletén fogadják az önkénteseket.

Véradásra jelentkezhet minden 18 és 65 év közötti, legalább 50 kg testsúlyú egészséges felnőtt. A nők legfeljebb háromszor, a férfiak akár ötször adhatnak vért évente, két teljes véradás között legalább 56 napnak kell eltelnie.

Címkék: egészség, FEZEN, véradás

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi

Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád

Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

2025. December 19. 07:34, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója

A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.

2025. December 19. 07:33, péntek | Életmód

Huszonötezer csomag adomány jut el a rászorulókhoz az Adni Öröm! adománygyűjtő akció eredményeként

Lezárult a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a SPAR Magyarország közös Adni Öröm! adománygyűjtő akciója, amelynek köszönhetően huszonötezer csomag adomány jut el rászoruló emberekhez -

2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld

A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját