Hírek
2017. November 14. 10:25, kedd |
Kék hírek
Forrás: feol.hu
60 milliós Ferrarit törtek össze az M1-esen
A baleset miatt óriási dugó alakult ki az autópályán, a luxuskocsi eleje teljesen összetört.
A kocsi a szalagkorlátnak ütközött, óriási torlódás alakult ki a Tata közelében történt balesetben. A balesethez a tatabányai hivatásos tűzoltókat riasztották, akik megkezdték a műszaki mentést.
A katasztrófavédelem információi szerint senki sem sérült meg. Azóta kiderült, egy Ferrari tört össze a sztrádán.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
