Hírek
2023. Május 04. 10:52, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu
14 éves fiút keres a rendőrség - a gondozási helyéről tűnt el
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság 07010-157/241/2023. körözési számon folytat eljárást Tóth András eltűnése ügyében. A rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálása érdekében.
A 14 éves fiú a jelenlegi adatok alapján 2023. március 31-én székesfehérvári gondozási helyéről engedély nélkül távozott, és azóta ismeretlen helyen tartózkodik. A felkutatására tett rendőri intézkedések sem vezettek eredményre. A keresett személy körülbelül 170 centiméter magas, vékony testalkatú, barna hajú, barna szemű. Eltűnésekor szürke nadrágot, sötét kabátot, sötétkék edzőcipőt viselt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a képen látható Tóth Andrást felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyére vonatkozóan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22-541-600-as telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, vagy a 112-es díjmentes segélyhívó számon!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
