2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek | Sport

2012. Augusztus 02. 12:46, csütörtök |

London 2012 - Kapás döntős 800 gyorson, Risztov tizenharmadik

Kapás Boglárka a hatodik legjobb idővel bejutott a 800 méteres gyorsúszás pénteki fináléjába, ugyanakkor Risztov Éva a csütörtöki eredményével a 13. helyen zárt.

2012. Augusztus 02. 12:44, csütörtök |

London 2012 - B döntőbe került a Hirling, Varga evezős duó

A könnyűsúlyú kétpárevezősök között érdekelt Hirling Zsolt, Varga Tamás kettős ötödik lett csütörtöki középdöntős futamában, így a B döntőben, azaz a 7-12. helyért folytathatja szereplését a londoni olimpián.

2012. Augusztus 02. 11:50, csütörtök |

London 2012 - Takács Krisztián elődöntős 50 m gyorson

Takács Krisztián a 14. helyen bejutott az 50 méteres gyorsúszás elődöntőjébe csütörtökön a londoni olimpián.

2012. Augusztus 02. 10:29, csütörtök |

Parancsra szerzik az olimpiai aranyakat

Öt versenynap után négy arannyal áll az éremtábla élcsoportjában a Koreai NDK olimpiai küldöttsége. Igazán jó (él)sportot csak kemény diktatúrában, vagy erős és szabad országban lehet csinálni.

2012. Augusztus 02. 07:02, csütörtök |

London 2012 - Cseh László utolsó esélye a javításra - ELŐZETES

A 200 m vegyes szerdai elődöntőjében nyújtott teljesítménye alapján Cseh Lászlónak reális esélye kínálkozhat csütörtökön a javításra, egyúttal első éremszerzésére a londoni olimpián.

2012. Augusztus 01. 21:33, szerda |

London 2012 - Gyurta Dániel világcsúccsal aranyérmes!

2012. Augusztus 01. 20:06, szerda |

London 2012 - Egy góllal győzött a női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott egy góllal legyőzte a kínai együttest kedden, az olimpia női tornájának második fordulójában.

2012. Augusztus 01. 15:13, szerda |

Olimpia-London2012 London 2012 - Csonka hatodik helyen döntős sportpisztolyban

Csonka Zsófia nagyszerű teljesítménnyel, a hatodik helyen bejutott a női sportpisztolyosok döntőjébe a londoni olimpia szerdai versenynapján.

2012. Augusztus 01. 13:17, szerda |

London 2012 - Cseh elődöntős 200 m vegyesen, Verrasztó 35.

Cseh László elődöntőbe jutott férfi 200 m vegyesen a londoni olimpia szerdai versenynapján, ugyanebben a számban Verrasztó Dávid a 35. helyen végzett.

2012. Augusztus 01. 11:27, szerda |

London 2012 - Nyolcaddöntős a párbajtőröző Imre Géza

Imre Géza megnyerte első asszóját, ezzel bejutott a legjobb 16 közé a férfi párbajtőrözők szerdai egyéni versenyében a londoni olimpián.

2012. Augusztus 01. 11:23, szerda |

Nagy László a Veszprémé

Eldőlt, hogy a magyar bajnok MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását Nagy László, a válogatott világklasszis átlövője.